Isikuandmete töötlemise põhimõtted

Käesoleva petitsiooniga liitumisel nõustun oma kontaktandmete töötlemisega Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK) poolt. SAPTK ei edasta Teie andmeid kolmandatele isikutele, v.a. seaduses ettenähtud juhtudel. Teil on õigus alati oma nõusolek tagasi võtta, andes sellest SAPTK-le teada.


Üldtingimused

 

Sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks abielule põhiseadusliku kaitse tagamiseks mõeldud kampaania raames tehtud annetusi kasutatakse kõnealuse kampaania eesmärkide poole pürgimiseks.

Annetuse saate teha kas ühekordselt või vormistades selle igakuise püsiannetusena.

Loomulikult saate annetuse vormistada ka otse oma internetipangas või pangakontoris ent mugavamaks annetamiseks saate kasutada siinset annetuskeskkonda.

Ühekordse annetuse tegemisel käesolevas annetuskeskkonnas suunatakse Teid meie lepingupartneri Maksekeskus.ee vahendusel Teie poolt valitud eeltäidetud annetusandmetega internetipanka või krediitkaardimakse vormile, mis säästab Teie aega ja vähendab eksimisvõimalusi andmete
sisestamisel.

Püsiannetuse tegemiseks krediitkaardiga valige igakuine püsiannetus krediitkaardiga.

Püsiannetuse tegemiseks internetipangas klõpsake palun oma internetipanga logol. Pärast sisselogimist saate kontrollida ja vajadusel täiendada või muuta eeltäidetud välju. Luminor ja Danske pankade väljad tuleb ise täita. Selleks saate kasutada pangalogode all esitatud informatsiooni.

Annetuse valuutaks on euro.


Sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks tehtud annetustelt saab tagasi nõuda tulumaksuosa.

Kui soovite saada Sihtasutusele Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (edaspidi: sihtasutus) tehtud annetustelt tagasi tulumaksuosa, palun teatage sellest soovist sihtasutusele hiljemalt järgmise aasta 1. jaanuariks kas posti või e-posti teel (Roosikrantsi 7-3a, 10119 Tallinn; info@saptk.ee). Sihtasutus edastab tulumaksutagastust soovivate isikute annetusandmed Maksuametile hiljemalt 1. veebruariks.

Nii eraisikust kui ka juriidilisest isikuste annetajatel on võimalus maksustamisperioodi tulust maha arvata sihtasutusele tehtud annetused (vastavalt tulumaksuseaduses sätestatud regulatsioonile).

Sihtasutusele oma tulumaksuosa tagasisaamise soovist teatanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.


Privaatsus ja turvalisus

I TURVALISUS

  1. Maksekeskus ja pangad on omalt poolt lubanud teha kõik, et annetamine internetipangas oleks annetajatele ja nende rahale turvaline.
  2. Annetuse tegemine pangalingi kaudu toimib nagu tavapärase makse sooritamine. Internetipanka sisenemiseks on vaja kasutajatunnust ning püsiparooli. Internetipanka saab siseneda ID-kaardi, Mobiil-ID, PIN-kalkulaatori või paroolikaardiga. Kõige turvalisem on internetipanka sisselogimine kasutades selleks ID-kaarti või Mobiil-ID-d.
  3. Internetipanga leht avaneb alati eraldi aknas. Ühendus peab olema krüpteeritud: aadressi alguses on https:// ja lehel olev tabaluku ikoon peab olema kinni.
  4. Kui Sul on tekkinud kahtlusi internetipanga turvalisuses, võta koheselt ühendust oma kodupangaga.

II PRIVAATSUS

  1. Kõik annetuskeskkonna vahendusel tehtud annetused käivad läbi internetipanga, seega on annetuskeskkonnas kogutavad andmed käsitletavad kliendiandmetena. Kliendiandmed on igasugune info, mis on pangale oma kliendi kohta teada, näiteks kliendi nimi, isikukood, kontaktandmed, pangatehingute andmed.
  2. Annetuskeskkonna kasutajate andmeid kaitstakse turvalisus- ja konfidentsiaalsusreeglitega ja neid ei avalda kolmandatele osapooltele.
  3. Annetajatele, kes on sisestanud oma e-posti aadressi, saadame aeg-ajalt e-kirju, teavitades neid sihtasutuse kampaaniatega seotud olulistest sündmustest. Soovi korral saate meile igal ajal teada anda, et Te ei soovi e-kirju saada.
  4. Kasutajal on õigus nõuda oma isikuandmete töötlemise lõpetamist ja/või kogutud andmete kustutamist, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muust õigusaktist.
  5. Parema kasutusmugavuse tagamiseks kasutab annetuskeskkond küpsiseid. Sessiooniküpsis on selleks, et kasutaja saaks keskkonda sisse logida ja erinevate tema poolt tehtud valikute meelespidamiseks. Lisaks sellele kasutab küpsiseid Google Analytics anonüümse veebikülastuse statistika kogumiseks.

Aita levitada infot!


Vajuta allolevale nupule, et kutsuda Facebookis oma sõpru meie kampaaniaga liituma.

Liitu meiega Facebookis!


Kõige vahetumalt saad kampaania käigu kohta teavet liitudes meie kampaania kajastusega Facebookis

#kaitskemperekonda LIITU KOHE

Toetusavaldused


VAATA VIDEOSID